KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861032

nr 1286 1032

Olof Sandahl

(f. 1938), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1956. Olja på duk, 68x45 cm

Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.

måndag 4 november 2019
kl 20:55:03

Olof Sandahl

Läs mer om Olof Sandahl